Kështu duket Marina ditën e ditëlindjes!

 

Moderatorja Marina Vjollca feston gjatë ditës së sotme ditëlindjen e saj.

Ajo ka marrë urime mjaft të bukura nga njerëzit e saj më të dashur si bashkëshorti Geti, mamaja e saj dhe motrat. Gjithashtu ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet në det më në formë se kurrë.

“Vajza e ditëlindjes”,-shkruan Marina krahas fotos. Ndonëse prej disa kohësh qarkullon në media lajmi për shtatzëninë e saj në këtë foto e shohim Marinën më në formë se kurrë dhe me një bark të sheshtë.

Lexo edhe:  Yll Limani vjen me set tA� ri fotografik!

Artikuj të ngjashëm

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.