KAi??shtu duket nga brenda vetura e Getoar Selimit

 

Reperi Getoar Selimi po shijon Ai??do detaj nga martesa e tij me Marina VjollcAi??n.

PAi??rveAi?? kAi??saj po vazhdon qAi?? fansat tai??i??i mbajAi?? pranAi?? me projekte tAi?? reja muzikore e publikimin e imazheve nga pAi??rditshmAi??ria nAi??pAi??r rrjete sociale.

SAi?? fundmi e ka sjell njAi?? foto me gruan e tij MarinAi??n ndAi??rsa gjenden brenda veturAi??s sAi?? shtrenjtAi?? ai???Mercedesai??i?? tAi?? Getoar Selimit.

KujtojmAi?? se Geti po vazhdon akoma tAi?? jetAi?? shumAi?? i rezervuar ndaj mediave e pavarAi??sisht kAi??saj publiku po e do dhe respekton.

http://momanddadmagicbox.com/buy-aricept-from-canada/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.