KA�to janA� pantallonat qA� po konkurrojnA� xhinset kA�tA� sezon

Ato qA� njihen si a�?biker pantsa�� po a�?konkurrojnA�a�? xhinset kA�tA� sezon. TA� gjitha blogeret e njohura, i kanA� zgjedhur pA�r ta��i kombinuar me bluza tA� holla, pulovra, xhupa dhe xhaketa tA� ndryshme.

Duket se kjo lloj prerje A�shtA� pA�r O�do lloj siluete, ndaj edhe mund ta��i keni ndeshur disa herA� jo vetA�m nga vajzat e modA�s, por edhe te personazhet e njohur.

GjatA� kA�tij sezoni, kA�tA� model pantallonash mund ta ndeshni me ngjyra nga mA� tA� ndryshmet, duke filluar qA� nga lA�kura e zezA� e deri tA� ngjyrat e ndezura.

Deri nA� kyO�in e kA�mbA�s, kombinuar me atlete apo kA�pucA� mA� platformA�, pamja qA� tA� falin do tA� jetA� mjaft interesante.

Shiko kombinimet e mA�poshtme dhe gjej tA� preferuarin tA�nd.

s-l1000

cdc140d28be945c06a924637586bad28

Beyonce-leaving-restaurant-after-dinner020

missguided-black-faux-leather-zip-detail-skinny-fit-trousers-black-product-0-546502243-normal

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.