Khloe bAi??n tAi?? ditur emrin e vajzAi??s

Khloe Kardashian e cila Ai??shtAi?? bAi??rAi?? nAi??nAi?? pAi??r herAi?? tAi?? parAi??, ka bAi??rAi?? tAi?? ditur emrin e vajzAi??s pAi??rmes njAi?? postimi nAi?? instagram.

Bashkangjitur me fotografinAi?? Khloe ka treguar se vogAi??lushja Ai??shtAi?? emAi??ruar True Thompson.

Ky Ai??shtAi?? fAi??mija i parAi?? me tAi?? dashurin e saj Tristan Thompson, i cili u bAi?? pjesAi?? e mdeiave rozAi?? pasi u publikuan disa video nAi?? tAi?? cilat shihet duke e tradhtuar Khloe-n.

Kim, Kendall dhe Kourtney veAi??se kanAi?? arritur ne Cleveland pAi??r tai??i??i qAi??ndruar afAi??r Khloe-t pas lindjes.


http://frc.dasmaninstitute.org/?p=3044

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.