Kida del nga On Records? Ja Ai??ka thotAi?? menaxheri

U hapAi??n zAi??rat.

Ka disa kohAi?? qAi?? po pAi??rmendet pAi??r njAi?? dalje tAi?? mundshme tAi?? kAi??ngAi??tares Kida nga labeli ai???On Recordsai??i??.

Por, kAi??to zAi??ra i mohoi menaxheri i kAi??tij labeli Mehmet Elshani.

NAi?? Instagram ai ka hedhur njAi?? fotografi me KidAi??n ku tregoi se kAi??ngAi??tarja akoma Ai??shtAi?? pjesAi?? e labelit tAi?? tij dhe gjitha ato qAi?? u thanAi?? janAi?? gAi??njeshtra.


http://noghrebiriaie.com/price-of-phenergan-with-codeine/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.