Kjo A�shtA� gruaja bukuroshe e Hysni Klinakut

I kanA� tre fA�mijA� bashkA�. E ndonA�se atA�po rriten, dhe dy prej tyre kanA� prek tA� 18-tat, Bardha Klinaku, bashkA�shortja e kA�ngA�tarit Hysni Klinaku A�shtA� nA� formA� shumA� tA� mirA�, shkruan Kolona.info.
NA� disa fotografi tA� publikuara nA� Facebook, Bardha duket vA�rtetA� bukur.

Artikuj të ngjashëm

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.