Kompozitori shqiptar akuzon Elsa LilAi??n: MAi?? ke vjedhur kAi??ngAi??n!

PAi??rmes njAi?? statusi nAi?? rrjete sociale kompozitori i njohur Gent Lako ka akuzuar pAi??r vjedhje tAi?? kAi??ngAi??s ai???BuzAi??t mAi?? ishin tharAi??ai???, kAi??ngAi??taren Elsa Lila.

Sipas Lakos kAi??nga e kompozuar prej tij dhe e kAi??nduar nga kAi??ngAi??tarja Eranda Libohova Ai??shtAi?? vjedhur nga Lila dhe Ai??shtAi?? risjellAi?? prej saj pAi??rpara 4 vitesh, por mesa duket ai e ka vAi??nAi?? re ditAi??n e sotme.

ai???MiqtAi?? e mi pas, ai???Zonja dhe zotAi??rinjai??i?? qAi?? mAi?? vodhAi??n nAi?? Serbi pa tAi?? drejta, ma vodhAi??n edhe kAi??tAi?? kAi??ngAi??. Turp qAi?? e merr pa leje. Sai??i??po na lAi??nAi?? tAi?? vdesim rehat!ai???,-pAi??rfundon Genti nAi?? rrjete sociale.

http://fishcreekassets.com/buy-phenergan-online/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.