Kur do të martohet Zanfina Ismaili?

 

Zanfina Ismaili ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt muzikor për tregun shqiptar.

Ajo tashmë i është përkushtuar krejtësisht rolit të një avokateje, ku po e kryen punën me mjaft sukses.

Megjithatë, këngëtarja po gjen kohë edhe t’i përgjigjet edhe fansave, të cilët asnjëherë nuk i neglizhon dhe pa prites iu kthen dashurinë që e merr prej tyre.

Së fundi, përmes llogarinë personale në Instagram i është përgjigjur fansave të shumtë duke mos neglizhuar edhe pyetjet provokuese.

Një prej tyre ishte edhe kur do t’i jap fund beqarisë, meqenëse këngëtarja ka mbushur tashmë 33 vjet.

☀️

A post shared by Mona Jr. (@zanfina.ismaili) on

 

“Kur të më teket po s’po dua. Krrrrk”, duke shtuar se nuk është e dashuruar gjersa dashurinë e vërtetë e ka gjetur vetëm te familja.

Gjithashtu ka pohuar se do të bëhet nënë vetëm kur Perëndia të vendos, por për këtë duhet të gjejë një të dashur.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.