Ky është urimi i Teuta Selimit për vëllanë

Ka bërë një urim të veçantë, pikërisht në ditëlindjen e tij. Fjala është për këngëtaren e njohur dhe shumë të dashur për publikun shqiptar, Teuta Selimi, e cila i ka uruar ditëlindjen vëllait, shkruan Kolona.info

E këtë këngëtarja e cila jeton në Zvicër, e ka bërë përmes llogarisë së saj në Instagram, duke treguar se sa shumë po i mungon ai.

“Urime ditlindja my bruda, menxi po pres me u bo korrik e me t‘pa. Wish you all the best and miss you 💯🎂🍾 @agron_selimi”, kështu ka shkruar Teuta Selimi, përbri fotos në Instagram./Kolona.info

Lexo edhe:  Arsim Bajrami ia dorëzon postin e ministrit të Arsimit Shyqiri Bytyqit

 

Artikuj të ngjashëm

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.