Kylie JennerA�tregonA�dhuratA�n qA� i bA�ri vajzA�sA�Storm

 

 

KyliebA�ri mjaft deklarata me Travis Scott, ndA�rsa morA�n pjesA� nA� Met Gala tA� hA�nA�n percjell Kolona.

Por Kylie Jenner tregoi se fokusi i saj ishte nA� vajzA�n e saj tre-mujore Stormi, dhe tregoi dhuratA�n e saj per vajzen e porsalindur, te cilat zakonisht sillen mes $ 300 dhe $ 1,000.

Ylli 20-vjeA�are ne Instastroy tregoi kA�pucA�t me porosi Giuseppe Zanotti tA� cilat u personalizuan me emrin Stormi.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.