Leonardo DiCaprio momente intime me tAi?? dashurAi??n nAi?? ai???Coachellaai???

Leonardo DiCaprio dukej shumAi?? komod me tAi?? dashurAi??n e tij, Camila Morrone nAi?? “Coachella” pasi po ushqehej nAi?? njAi?? rostiAi??eri.

43 vjeAi??ari, fitues i ai???Oscarsai??? ishte zhytur nAi?? atmosferAi??n e festivalit, i veshur shumAi?? sportiv, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

Ai??ifti dukeshin shumAi?? tAi?? dashuruar me njAi??ri-tjetrin derisa po shijonin atmosferAi??n e festivalit ai???Coachellaai???.

Modelja 20 vjeAi??are, Camila po e ushqente Leon, derisa po qAi??ndronin nAi?? njAi?? rostiAi??eri dhe po qAi??ndronin nAi?? mesin e njAi?? turme tAi?? madhe qAi?? ishin aty pAi??r tAi?? ndjekur festivalin.

Muajin e kaluar, Ai??ifti u fotografuan nga paparacAi??t derisa po shijonin mAi??ngjesin nAi?? Hollywood, ndAi??rsa duken shumAi?? tAi?? dashuruar nAi?? Ai??do paraqitje publike.

Camila Ai??shtAi?? njAi?? nga shumAi?? modelet me tAi?? cilat Leo ka qenAi?? i lidhur nAi?? gjithAi?? karrierAi??n e tij, pAi??rfshirAi?? ai???engjAi??jtai??i?? e Victoriaai??i??s Secret, Gisele Bundchen dhe Bar Refaeli. http://blog.flavert.com/2018/02/16/buy-skunk-seeds-with-paypal/ Ai??

http://guilhermerosario.com/2018/02/13/purchase-lady-era-100mg/ http://www.kangle.se/order-geriforte-himalaya/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.