Majk kalon pasditen me tAi?? dashurAi??n

Reperi Majk Ai??shtAi?? nAi?? mesin e artistAi??ve mAi?? tAi?? suksesshAi??m aktualisht.

Ai Ai??shtAi?? shumAi?? aktiv me koncerte brenda dhe jashtAi?? vendit si dhe me projekte qAi?? rezultojnAi?? shumAi?? tAi?? suksesshme, shkruan lajmi.net.

Krahas jetAi??s profesionale, reperi Ai??shtAi?? shumAi?? i pAi??rfolur edhe lidhur me jetAi??n private, sAi?? fundi pAi??r lidhjen me Melita Nushin.

Ani pse preferon ta mbajAi?? larg medieve jetAi??n private, janAi?? rrjetet sociale ato qAi?? po e ai???tradhAi??tojnAi??ai??i?? reperin.

GjatAi?? pasditAi??s sAi?? djeshme, Majk ka postuar njAi?? imazh nAi?? tAi?? cilin shihet duke shijuar njAi?? desert, por fotoja i ka zAi??nAi?? edhe kAi??mbAi??t e MelitAi??s, e cila po e shoqAi??ronte atAi??.

http://frc.dasmaninstitute.org/?p=3031 http://spravzhnja.in.ua/antivert-otc-price

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.