Makarona me mish pule

 

KAi??to janAi?? njAi?? ndAi??r pastat mAi?? tAi?? shijshme qAi?? keni provuar ndonjAi??herAi?? sepse janAi?? tejet tAi?? shijshme dhe tAi?? thjeshta pAi??r tai??i??u pAi??rgatitur!

PAi??rbAi??rAi??sit:

  http://yorktowncapital.com/how-much-is-generic-omnicef/

 • 2 feta gjoks pule
 • 1 spec tAi?? kuq
 • 1 spec tAi?? portokalltAi??
 • 1 spec tAi?? verdhAi??
 • 1 qepAi??
 • KripAi??
 • Piper tAi?? zi
 • Spec tAi?? kuq tAi?? bluar
 • Pluhur hudhre ose 2 copa hudhAi??r
 • Fara qimnon
 • makarona
 • djathAi?? Ai??edar (nAi?? mungesAi?? tAi?? tij bAi??n tAi?? zAi??vendAi??sohet edhe me djathAi?? kaAi??kavall)

PAi??rgatitja:

  http://lcscolombia.com/blog/2018/02/14/cost-of-tofranil/

  • Fetat e pulAi??s i fAi??rgoni nAi?? njAi?? tigan me vaj derisa tAi?? fAi??rgohen nAi?? tAi?? gjitha anAi??t njAi??soj. Pastaj i hiqni nga tigani dhe nAi?? atAi?? tigan i shtoni fetat e tAi?? tri llojeve tAi?? specave dhe fetat e qepAi??s.
  • Pasi tAi?? fAi??rgohen mirAi?? specat dhe qepa i shtoni fetat e pulAi??s tAi?? fAi??rguara mAi?? herAi??t dhe i shtoni kripAi??, piper tAi?? zi, spec tAi?? kuqe tAi?? bluar, pluhur hudhre, fara qimnon dhe pAi??rziejni tAi?? gjitha sAi?? bashku.
  • Pasi tAi?? fAi??rgohen tAi?? gjitha produktet i shtoni 5 gota qumAi??sht dhe makaronat. Pastaj pAi??rziejni tAi?? gjitha sAi?? bashku dhe mbyllni me kapak pAi??r 20 minuta.
  • Pasi tAi?? zihen makaronat i shtojmAi?? djathin Ai??edar dhe i pAi??rziejmAi?? mirAi??.
  • Pastaj mund tai??i??i shAi??rbeni sipas dAi??shirAi??s.

https://www.facebook.com/JungleTwisted/videos/1288687641170429/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.