MakinAi?? nAi?? vlerAi?? prej 100 mijAi?? euro! KAi??to tri femra tAi?? estradAi??s e vozisin tAi?? tillAi??

Jemi mAi??suar qAi?? fytyrat e njohura tAi?? ekranit ti shohim tek reklamojnAi?? veturat e tyre super luksoze.
Ai??Disa prej tyre madje kapin shiftra tejet marramendAi??se, shkruan lajmi.net

Ai??shtAi?? vetura e tipit Range Rover Velar e cila kushton rreth 100 mijAi?? euro dhe dy femra tAi?? njohura tAi?? estradAi??s e posedojnAi?? njAi?? tAi?? tillAi??. Fjala Ai??shtAi?? pAi??r MorenaTarakun dhe Shkenda DubovAi??n.

E sAi?? fundmi me makinAi?? tAi?? njAi??jtAi?? Ai??shtAi?? bAi??rAi?? edhe prezantuesja e njohur e Radio Televizionit tAi?? KosovAi??s, Arbnora Ademaj.

KAi??tAi?? e bAi??ri tAi?? ditur vetAi?? ajo nAi??pAi??rmjet publikimit tAi?? njAi?? fotografie nAi?? rrjete sociale.

#new#🤗

A post shared by Arbnora Ademaj (@arbnora_ademaj) on

Call her “P9” not bae 😂 #Velar #Range #RangeRover #toyforboy #toyforgirl

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

 

 

http://www.locksafeandvaultja.com/2018/02/11/buy-cannabis-seeds-toronto/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.