Manchester City e shpAi??rblen Guardiolan pas triumfit nAi?? ligAi??

Pep Guardiola Ai??shtAi?? i gatshAi??m tAi?? nAi??nshkruajAi?? zgjatjen e kontratAi??s me Manchester Cityn pAi??r edhe njAi?? vit, pasi nAi?? fund javAi?? e fitoi titullin e kampionit nAi?? PremierligAi??.
Guardiola Ai??shtAi?? afAi??r tAi?? arrijAi?? marrAi??veshje nAi?? bazAi?? tAi?? sAi?? cilAi??s ai do tAi?? qAi??ndrojAi?? nAi?? ManAi??ester deri mAi?? 2020, transmeton Gazeta Express.

Guardiola ka kohAi?? qAi?? ka qenAi?? i hapur pAi??r ta zgjatur kontratAi??n, nAi?? bazAi?? tAi?? sAi?? cilAi??s ai i fiton 17 milionAi?? euro, por nuk kishte dashur tAi?? bisedonte pAi??r tAi?? derisa ta linte njAi?? shenjAi?? tAi?? rAi??ndAi??sishme nAi?? klub.

Ai dhe lojtarAi??t pritet tAi?? fitojnAi?? bonuse pas triumfit nAi?? ligAi??.

http://totalknee.org/cheap-diakof-sirop/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.