Martohet Valon Behrami, pas dasmës, këto janë fjalët e tij përplot dashuri (Foto)

Njëri prej futbollistëve që në Botërorin 2018 shtoj shumë emocione te shqiptarët dhe të huajt është edhe Valon Behrami.

Shqiptari i suksesshëm në futboll, Behrami, është martuar. Dasma e Behramit u bë dje teksa sot është shprehur shumë i lumtur për kururzimin e dashurisë së tij me Lara-n.

 

“Ti dhe unë, familja jonë dhe shoqëria e ngushtë rreth nesh, ndjenjat e shtëpisë… Nuk kisha menduar ndonjë mënyrë më të mirë për të thënë ‘Po’. Dashuria është dashuri”, ka shkruar Behrami.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.