Miriami uron Albanin me fjalAi??t mAi?? tAi?? bukura tAi?? njAi?? gruaje

Alban Skenderaj, kAi??ngAi??tari I njohur shqiptar dhe shumAi?? i dashur pAi??r publikun, sot feston ditAi??lindjen. E fjalAi??t mAi?? tAi?? bukura pAi??r tAi?? nAi?? ditAi??lindjen e tij, janAi?? drejtuar nga gruaja Miriam Cani, shkruan Kolona.info.

ai???Te jesh i suksesshAi??m ne profesion eshte arritje e madhe por jo sekreti i lumturisAi??. Te jesh i suksesshem si NJERI dhe ne familje eshte bekimi i vertete ne jete. Ti ke ditur gjithmone tai??i??i japesh gjithAi??kaje rendesine e vete. Gezuar ditelindjen jeta ime. Ameli dhe une do te te duam perjetesisht dhe asgje sai??i??do kishte kuptim pa tyai???, ka shkruar Miriami nAi?? Instagram. /Kolona.info

http://rhsindia.in/?p=4616

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.