Moderatorët shqiptarë në krye të “Colour Day Festival” në Athinë!

 

Pak ditë më parë në Tiranë u zhvillua për herë të “Colour Day Festival”, i cili ka në fokus të tij muzikën, ngjyrat dhe argëtimin.

Emra të njohur të muzikës shqiptare dhe jo vetëm performuan përreth 12 orë në sheshin “Skënderbej” duke dhuruar një atmosforë elektrizuese në kryeqytet. Prezantues të këtij eventi ishin moderatorja Fatma Methasani dhe prezantuesi i emisionit radiofonik Chaud Patate në Nrg , Flori Gjini. Por pas këtij eventi Flori dhe Fatma pritet të prezantojnë “Colour Day Festival” në Athinë në datat 30 qershor dhe 1 korrik.

Lexo edhe:  Adelina tregon linjat trupore, kaq seksi nuk e keni parA� moti

Artikuj të ngjashëm

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.