Ndryshimi drastik në trup, Big Mama tregon sërish format në plazh (Foto)

 

Big Mama ka ndryshuar rrënjësisht pamjen e saj, pas operacionit të realizuar në Turqi për këtë qëllim.

 

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shfaqet nga plazhi veshur me një bluzë të bardh dhe me flokët e lëshuara.

Këto fotografi sigurisht që janë realizuar për një fotosesion të këngëtares, kurse këtu mund të vërejmë edhe se sa shumë peshë ja humbur ajo.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.