Nicole Scherzinger ‘paralizon’ Meksiken

Këngëtarja e njohur me famë botërore Nicole Scherzinger po pushon në Meksikë. Dhe nga atje ka shfaqur foto të zjarrta në Instagram.

Në formë të shkëlqyer Nicole ka ‘paralizuar’ ndjekësit e saj në Instagram, përmes fotove të lansuara, përcjell kolona.info.

Për më shumë shiheni këngëtarën ‘hot’.

Artikuj të ngjashëm

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.