Një muaj para dasmës, këtë gjë po e bën Afërdita dhe i fejuari i saj

 

Afërdita Dreshaj është modele shumë e komentuar në shtypin rozë.

Ka tash e një kohë prej kur ajo është larguar prej trojeve shqiptare dhe po jeton pranë të fejuarit të saj, shkruan lajmi.net.

Afërdita dhe i fejuari çek, Jakub Kindl kanë bërë publike edhe datën e martesës, e që është 29 qershori.

Tashmë kanë filluar përgatitjet e dasmës, por krahas tyre ata po përgatiten edhe për të pasur linja perfekte trupore.

Në një video që ka postuar Afërdita në llogarinë e saj në Instagram, ajo shihet duke ushtruar bashkë me të fejuarin në palestër.

Lexo edhe:  Pas pengimit në shkallë dhe rrëzimit në tepih të kuq në edicionet e kaluara në ‘Oscars’, këtë vit Lawrence vendosi të kalonte mbi karrige me verë në dorë

 

Artikuj të ngjashëm

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.