Nuk do ta besoni se A�ka thotA� sot horoskopi pA�r ju!

 

Dashi

NdonA�se mund tA� jeni shumA� autoritar, duhet tA� dini se edhe tA� qenit mA� tA� ndjeshA�m, mund tA� zbusA� shumA� kontradikta qA� mund tA� keni nA� punA�. Kjo e shtunA� favorizon takime interesante.

Demi

Kjo A�shtA� njA� periudhA� qA� ju sheh disi tA� dekurajuar pA�r shkak tA� disa debateve me partnerin/en. Dashuria A�shtA� motori qA� ju shtyn nA� veprim, kA�shtu qA� mundohuni qA� tA� zgjidhni A�do tension qA� mund tA� keni patur sA� fundmi. Kjo ditA� favorizon bashkA�punimet nA� punA�.

BinjakA�t

Jini tA� kujdesshA�m, pasi kjo periudhA� do tA� zbulojA� shumA� detaje tA� jetA�s tuaj private dhe mund tA� mos jenA� aspak pozitive. KA�shillohet qA� ti besoni instinktit tuaj, sidomos nA� A�A�shtjet e biznesit.

Gaforrja

SA� fundmi keni ndjesinA� se diA�ka nuk po shkon nA� drejtimin e duhur. Mundohuni tA� analizoni me mA� shumA� kujdes strategjitA� tuaja tA� punA�s dhe ndryshojini gradualisht. NA� dashuri do tA� keni mungesa dhe do tA� jeni tA� hutuar, kA�shtu qA� kthehuni me kA�mbA�t nA� tokA�.

Lexo edhe:  I gjithë qyteti në shitje vetëm për 3 milion funta (Foto)

Luani

Duhet tA� organizoni me saktA�si A�do angazhim tA� kA�saj fundjave, pasi ka shumA� gjA�ra qA� duhet tA� bA�ni dhe pak kohA� pA�r ti realizuar tA� gjitha. Mundohuni tA� mos jeni shumA� tA� tensionuar, ose nA� tA� kundA�rt rrezikoni tA� nervozoni partnerin/en ose bashkA�punA�torA�t tuaj.

VirgjA�resha

MA� nA� fund do tA� ndiheni tA� lirshA�m dhe kjo nA� sajA� tA� rezultateve tA� shkA�lqyera qA� keni marrA� nga njA� projekt i zhvilluar sA� fundmi. Dashuria A�shtA� nA� pA�rmirA�sim tA� dukshA�m, por duhet tA� jeni tA� gatshA�m qA� tA� kA�naqni edhe ndonjA� kA�rkesA� mA� shumA� tA� partnerit/es.

Lexo edhe:  Ari shëron kancerin?

Peshorja

Angazhimet e kA�saj dite do ju lodhin pa masA�, por kjo gjA� nuk duhet ta��iu pengojA� tA� vazhdoni tA� punoni, me synim arritjen e njA� objektivi tuaj. Mundohuni qA� tA� pushoni mA� shumA� dhe tA� kaloni mA� shumA� kohA� me partnerin/en ose familjen tuaj.

Akrepi

Guximi dhe natyra juaj e lirshme do tA� vlerA�sohen maksimalisht. MegjithatA� mundohuni tA� mos lini pas dore dashurinA�, sidomos nA�se keni pasur keqkuptime gjatA� ditA�ve tA� fundit.

Shigjetari

Shmangni bA�rjen e premtimeve pA�r tA� cilat nuk jeni tA� sigurtA� qA� mund ti mbani, pA�r shkak se mund tA� ushqeni pritshmA�ri tA� rreme tek tA� tjerA�t. Po kaloni njA� gjendje jo shumA� tA� qA�ndrueshme nA� dashuri dhe mund tA� keni debate me partnerin. BA�ni kujdes!

Lexo edhe:  Studentja 22 vjeA�e nga DeA�ani qA� menaxhon fermA�n me 30 viA�a e lopA�

Bricjapi

Do tA� merrni propozime tA� mira pune, tA� cilat do ju fusin nA� dilemA�. BA�rja e ndryshimeve tA� mA�dha, ju frikA�son, por pak kurajo nA� kA�to momente, do tA� sjellA� rezultate tA� shkA�lqyera.

Ujori

Kjo ditA� do tA� ofrojA� pA�r tA� lindurit e kA�saj shenje mundA�si shumA� tA� mira, lidhur me raportet ndA�rpersonale. Do tA� ndiheni gati ti jepni njA� kthesA� tA� rA�ndA�sishme karrierA�s suaj, kA�shtu qA� jini gati.

Peshqit

Parashikohet njA� ditA� e mbushur me fitore tA� mA�dha dhe kjo gjA� do ju lejojA� qA� tA� rigjeni harmoninA� dhe bashkA�punimin e kA�rkuar, jo vetA�m nA� punA�, por edhe nA� dashuri. Kjo e shtunA� favorizon biznesin dhe investimet.

Artikuj të ngjashëm

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.