Nuk duron dot, Xhensila Myrtezaj shpAërthen nAë lot kur bAënAë analizat

 

NjAë video nga momenti kur gruaja e tij bAënte analizat, Bes Kallaku e ka shpAërndarAë nAë Instagram. Dhe pAërbri saj ka treguar se Xhensila sa herAë qAë i duhet tAë bAëjAë analizat, ende pa dalAë nga shtAëpia shpAërthen nAë lot, shkruan kolona.info.

Aktori i humorit viedon e ka ndarAë me ndjekAësit nAë Instagram, ndAërsa ka treguar se si reagon bashkAëshortja tani qAë analizat i ka tAë shpeshta pAër shkak tAë shtatzAënisAë.

aë?Lot, lot, lot me kte video, edhe ne videon e dyte shikoni rezultatin e shtrengimit te dores. Nis e qan akoma pa dal nga shpia diten qe ka analizat. Hahhaahahah, mos i thoni gjo Xhensiles. Hahahaaë?, ka shkruar Besi./Kolona.info

Lexo edhe:  E sulmon me sëpatë, arrestohet një person në Hajvali

https://www.instagram.com/p/BiW5sBwAhFi/?taken-by=bes_kallaku

Artikuj të ngjashëm

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.