Oriola, shqiptarja me gjoksin mAi?? tAi??rheqAi??s (Foto)

 

Oriola Marashi Ai??shtAi?? ndAi??r femrat mAi?? provokuese shqiptare. http://carlsberg.ve-ya.com/buy-panmycin-drops/ http://www.loperaysimon.com/?p=4334

Ajo shquhet pAi??r bukurinAi?? dhe linjat perfekte trupore.

SAi?? fundi ajo ka publikuar disa fotografi, ku shihet tAi?? jetAi?? grimuar nga grimerja e njohur kosovare, Sellma, e cila ia ka vAi??nAi?? nAi?? pah bukurinAi??. Gjoksi i hapur vetAi??m sa ia ka shtuar hijeshinAi?? asaj.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.