Pa fat nAi?? dashuri! KAi??ngAi??tari i famshAi??m braktiset edhe nga e dashura e fundit

Ndarja mes Gigi Hadid dhe Zayn Malik ka qAi??nAi?? njAi?? ndAi??r temat mAi?? tAi?? ai???nxehtaai??? nAi?? showbizzin e ai???Hollywoodai???.
Ai??ifti i dha fund mardhAi??nies disa vjeAi??are pAi??r arsye ende tAi?? paqarta. Por ndAi??rkohAi?? qAi?? Gigi e ka hedhur pas krahAi??ve pAi??r Zayn nuk po ndodh e njAi??jta gjAi??. Problemet pAi??r ish-pjestarin e ai???One Directionai??? po shtohen dita ditAi??s, transmeton lapsi. SAi?? fundmi Sarah Stennet shkAi??puti mardhAi??niet me Zayn dhe deklaroi se nuk Ai??shtAi?? dhe aq e lehtAi?? tAi?? punosh me tAi??.
Sarah ka qenAi?? menaxhere e kAi??ngAi??tarit fillimisht nAi?? vitin 2015 vit ky kur Zayn u nda nga grupi ai???One Directionai??i??.

Menaxherja e tij vendimin e ka bAi??rAi?? publike tAi?? hAi??nAi??n ndAi??rsa thuhet se bashkAi??punimi mes tyre mori fund pasi Sarah kishte pasur konflikt me Zayn pAi??r turet muzikore qAi?? 25-vjeAi??ari i ka refuzuar.

Zayn Malik and Gigi Hadid. Credit: Gigi Hadid/Instagram

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.