Pamje nga pushimet e Andrra Destanit dhe Sinanit

 

Pushimet luksoze tashmë kanë filluar për të gjithë yjet shqiptare.
Duke qenë se tani fillon sezona e verës dhe artistët shqiptarë kanë mbrëmje dhe koncerte të shumta, disa prej tyre kanë filluar të bëjnë pushimet më herët.

Së fundmi është Andrra Destani, e cila ka publikuar pamje nga vendi ku gjendet së bashku me bashkëshortin, Sinan Hoxhën.

Siç shihet edhe këta janë duke kaluar momente tejet të lumtura ku pranë tyre padyshim se është edhe djali, Ansi.

Sinani është goxha aktiv në mbrëmje muzikore, madje lirshëm mund të thuhet se është i pranishëm edhe në ahengje familjare.

Lexo edhe:  Habit Sinan Hoxha: Takimi i parAi?? i AndrrAi??s me mamanAi?? time...skandal!

Artikuj të ngjashëm

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.