Pas divorcit me Brad Pitt, Gjyakata ka kërkesën urgjente për Angelina Jolie

Ata të dy ishin një ndër çiftet më të dashur në Hollywood, por divorci nuk kurseu as martesën e tyre.

Anxhelina Jolie dhe Brad Pitt firmosën divorcin para disa muajsh, por që proçeset vazhdojnë ende.

Në momentin kur ka firmosur aktores i është kërkuar nga gjykatësi se duhet ta lejojë Brad Pit-in të shikojë fëmijët rregullisht derisa ajo të mbarojë xhirimet e filmit Maleficent 2 në Mbretërinë e Bashkuar këtë verë.

Madje trupi gjykues në Los Angeles mendon se sa më shumë kohë fëmijët të kalojnë me babain aq më mirë do jetë për zhvillimin e tyre.

Lexo edhe:  Kendall Jenner mahnitëse në eventin e Harper’s Bazar (Foto)

Është e domosdoshme për ta që të kenë një marrëdhënie të fortë dhe të shëndetshme me prindërit, ndaj edhe i rikujtojnë edhe njëherë kërkesën Angelina Jolie-së.

Artikuj të ngjashëm

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.