Plagoset me armAi?? nga fqinji njAi?? burrAi?? nAi?? Prizren

http://22.vlsadik.ru/?p=3627 Sot rreth orAi??s 10:00 tAi?? mAi??ngjesit nAi?? rrugAi??n ai???Brigada 128ai??? nAi?? Prizren ka ndodhur njAi?? plagosje me armAi?? zjarri.

Policia e Prizrenit njofton se njAi?? i dyshuar pas njAi?? mosmarrAi??veshjeje pronAi??sore, ka tentuar ta privojAi?? nga jeta fqinjin e tij i cili ka pAi??suar plagAi?? nAi?? afAi??rsi tAi?? gjurit, pAi??rcjell Klan Kosova.

ai???I plagosuri Ai??shtAi?? ndalur pAi??r trajtim mjekAi??sor nAi?? EmergjencAi??n e Spitalit Rajonal nAi?? Prizren, ndAi??rkaq, policia e ka arrestuar tAi?? dyshuarin dhe e ka sekuestruar njAi?? pushkAi?? gjysmAi?? automatike me 26 fishekAi??ai???, thuhet nAi?? kumtesAi??.

ai???GjatAi?? bastisjes sAi?? shtAi??pisAi?? janAi?? gjetur dhe sekuestruar edhe 395 fishekAi?? tAi?? kalibrit tAi?? panjohur. Me vendim tAi?? prokurorit tAi?? shtetit i dyshuari ndalet nAi??n masAi??n e arrestit pAi??r 48 orAi??ai???.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.