Policia jep detaje pAi??r vrasjen aksidentale tAi?? 14 vjeAi??arit nAi?? SuharekAi??

Policia e KosovAi??s nAi?? raportin 24 orAi??sh ka dhAi??nAi?? detaje tjera pAi??r vrasjen e 14 vjeAi??arit nAi?? Mushtisht tAi?? SuharekAi??s.

I mituri ishte qAi??lluar nga xhaxhai i tij kur arma qAi?? po gjuante nAi?? njAi?? aheng, i ishte bllokuar.

Policia ka bAi??rAi?? tAi?? ditur se i dyshuari Ai??shtAi?? arrestuar, dhe veAi?? pistoletAi??s i Ai??shtAi?? gjetur edhe njAi?? kallashnikov.

ai???I dyshuari mashkull K-shqiptar, dyshohet se duke shtAi??nAi?? me pistoletAi?? nAi?? njAi?? aheng familjarAi?? ka plagosur vetAi??n dhe nipin e tij moshAi?? e mitur viktimAi??n mashkull K-shqiptar. Viktima nga plagAi??t e marra ka vdekur nAi?? spitalin e Prizrenit. NAi?? vendin e ngjarjes Ai??shtAi?? konfiskuar pistoleta, njAi?? pushkAi?? automatike AK-47, 5 gAi??zhoja, 23 fishek dhe njAi?? kAi??llAi??f i pistoletAi??s. Me urdhAi??r tAi?? prokurorit i dyshuari Ai??shtAi?? ndalur nAi?? mbajtje nAi?? Spitalin e Prizrenit, ndAi??rsa trupi i pa jetAi?? i viktimAi??s Ai??shtAi?? dAi??rguar nAi?? IMLai???, bAi??n tAi?? ditur policia. http://solum.kiev.ua/maxalt-for-migraines-cost/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.