Publikohet video e miliarderit iranian duke thënë shqip ‘Të dua’

Pas lidhjes që pati me Morena Tarakun, miliarderi iranian, Sasha Sobhani ka filluar të bëhet i njohur në vendet shqipfolëse.
Madje ishte njër vajzë shqiptare ajo e cila ia ka shprehur dashurinë nëpërmjet Instagramit dhe në një tjetër postim, Sasha shihet duke folur shqip dhe thënë fjalën ‘Të dua’, shkruan lajmi.net

Ai dhe Morena Taraku në mënyrë indirekte e patën bërë lidhjen publike e në mënyrë poashtu indirekte edhe ndarjen.

Të dy sot po deklarohen ‘single’ dhe të dy kanë shumë fansa.

https://video.gjirafa.com/lajminet?video=miliarderi-iranian-flet-shqip

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.