Renditja e golashAi??nuesve mAi?? tAi?? mirAi?? nAi?? Serie A

 

Ciro Immobile dhe Mauro Icardi vazhdojnAi?? tAi?? kryesojnAi?? renditjen e golashAi??nuesve nAi?? Serie A. http://semearconsultoria.com/purchase-micronase-vs-diabeta/

Edhe pse nuk shAi??nuan nAi?? fundjavAi??, Immobile dhe Icardi mbesin nAi?? krye tAi?? renditjes.

Immobile nuk gjeti golin nAi?? barazimin nAi?? derbin ndaj RomAi??s, ndAi??rsa Icardi po ashtu nAi?? pAi??rballjen nAi?? udhAi??tim te Atalanta.

Renditjen e golashAi??nuesve mAi?? tAi?? mirAi?? nAi?? Serie A e gjeni nAi?? pjesAi??n e mAi??poshtme.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.