Rita Ora një lidhje më të fortë me Bebe Rexhen, por jo edhe me Dua Lipën

Është përfol se Rita Ora e Dua Lipa nuk kanë ndonjë raport të mirë. An ipse vijnë nga I njëjti vend, ato dyja nuk janë deklaruar ndonjëherë për simpati ndaj njëra tjetrës, çoftë edhe simpatinë më të vogël.

E mes Rita Orës dhe Bebe Rexhës është diçka tjetër, shkruan kolona.info. këto dy të fundit janë aq të dashura mes vete sa që këtë e kanë dëshmuar shumëherë nëpër evenimente të ndryshme apo kur është dashur t’i bëhet ndonjë promovim njëra tjetrës.

Së fundmi Rita ka publikuar një videokëngë të Bebës, ndërsa diçka të Dua-s deri më sot nuk ka bërë. E Dua nuk është parë ndonjëherë as me Bebën. Arsyeja pse të tri shqiptarët janë ndarë në dysh, nuk dihet./Kolona.info

Lexo edhe:  Kaq seksi Ai??shtAi?? dukur Dua nAi?? koncertin e fundit (Foto)

Artikuj të ngjashëm

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.