Rita po relaksohet nAi?? FrancAi??! Zhvishet nAi?? bikini dhe rrAi??mben sAi??rish tAi?? gjithAi?? vAi??mendjen

KAi??ngAi??tarja Rita Ora po vazhdon turneun e saj nAi??pAi??r botAi??.

Aktualisht ndodhet nAi?? Nice tAi?? FrancAi??n atje edhe ku ka gjetur pak kohAi?? pAi??r tai??i??u relaksuar, shkruan lajmi.net

GjysmAi?? e zhveshur nAi?? bikini, Rita ka mahnitur ndjekAi??sit e shumtAi?? me dy fotografi tAi?? hedhura nAi?? Instagram.

NdonAi??se jemi mAi??suar qAi?? shpesh ta shohim duke bAi??rAi?? poza provokative madje edhe nga ato 100% lakuriq, prapAi?? se prapAi?? Ai??do imazh i saj bAi??het lajm dhe tAi??rheq vAi??mendje jo vetAi??m mediale por edhe atAi?? tAi?? publikut.

http://reaacburkina.com/zestril-shipping

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.