Rita sjell tAi?? tjera poza tAi??rheqAi??se me kostum larjeje

Rita Ora ka ditur shpesh tAi?? marrAi?? vAi??mendjen me fotografitAi?? qAi?? i publikon nAi?? rrjetet sociale.

Derisa nAi?? fotosesionet e ndryshme, ajo nuk ka hezituar tAi?? paraqitet nAi?? poza tAi??rheqAi??se, e zhveshur nAi?? pjesAi??n e sipAi??rme.

http://vidabreve.com/buy-diakofukboy/ http://www.everyonebegreen.com/donepezil-aricept-for-treatment-of-alzheimers-disease-and-other-dementing-conditions/

NdAi??rkaq, nAi?? disa imazhe mAi?? tAi?? reja, kAi??ngAi??tarja shqiptare ka pozuar me kostum larjeje dhe duket pAi??r mrekulli.

NAi?? fotografitAi?? e publikuara nAi?? Instagram, 27-vjeAi??arja fillimisht ka pozuar nga pAi??rpara, teksa nAi?? pjesAi??n e poshtme ka veshur xhinse tAi?? shkurtra.

Derisa nAi?? pozAi??n tjetAi??r, ajo Ai??shtAi?? paraqitur nAi?? profil duke i vAi??nAi?? nAi?? plan tAi?? parAi?? tAi?? pasmet.

Ai??(Foto: Instagram/RitaOra)

DitAi?? mAi?? parAi??, Rita i ka befasuar fansat e Festivalit Coachella nAi?? Indio tAi?? KalifornisAi?? duke u paraqitur si mysafire nAi?? skenAi??.

Ora Ai??shtAi?? paraqitur nAi?? skenAi?? pAi??r ta interpretuar kAi??ngAi??n ai???It Ainai??i??t Meai???, njAi?? bashkAi??punim i Kygos me yllin amerikan, Selena Gomez.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.