Salah po kAi??rkon shtAi??pi nAi?? Madridai??i??!

http://axelsonsint.se/?p=15212 Salah Ai??shtAi?? duke kAi??rkuar shtAi??pi nAi?? Madrid, ai Ai??shtAi?? i lumtur me interesimin e Realit dhe Ai??shtAi?? duke shqyrtuar seriozisht mundAi??sinAi?? pAi??r tai??i??i thAi??nAi?? ai???poai??i?? Los Blancos, bAi??n tAi?? ditur Don Balon.
40 gola nAi?? tAi?? gjitha garat, 30 nAi?? PremierligAi?? dhe njAi?? ndAi??r favoritAi??t pAi??r tAi?? fituar ai???KAi??pucAi??n e ArtAi??ai???, Mohamed Salah, po shijon njAi?? sezon Ai??ndrrash qAi?? nAi?? debutim me Liverpoolin, raporton Gazeta Express.

Forma fantastike qAi?? po kalon 25 vjeAi??ari nAi?? Angli, ka ngjallur interesimin e shumAi?? klubeve Evropiane dhe nAi?? mesin e tyre Ai??shtAi?? edhe Real Madridi.

Sipas Diario Gol, lojtari ka nisur tAi?? kAi??rkojAi?? pAi??r shtAi??pi nAi?? Madrid para transferimit nAi?? kryeqytetin e SpanjAi??s.

Ish shoku i skuadrAi??s, Philippe Coutinho, e ka informuar Lionel Messi qAi?? tAi?? bAi??hen gati pasi Real Madridi do ta transferojAi?? anAi??sorin egjiptian.

Coutinho vazhdon tAi?? komunikojAi?? me lojtarAi??t nga ai???Anfieldai??? dhe ai tashmAi?? e di tAi?? ardhmen e Salahut.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.