Sami Kurteshi kAi??rkon sqarim nga Kadri Veseli pAi??r ai???shprehjen banaleai??? nAi?? Kuvend

Deputeti i VV-sAi??, Sami Kurteshi, ka kAi??rkuar tAi?? vAi??rtetohet shprehja e kryetarit tAi?? Kuvendit, Kadri Veselit gjatAi?? kohAi??s kur ai ishte shprehur nAi?? mAi??nyrAi?? ai???banaleai??? gjatAi?? hedhjes sAi?? gazit nAi?? seancAi??n kur u votua demarkacioni.

http://dymonpower.ca/?p=48453
Kurteshi ka thAi??nAi?? se Veseli duhet tAi?? sqarohet, Ai??farAi?? ka thAi??nAi?? dhe tAi?? merren masa ndaj tij sipas rregullores sAi?? Kuvendit.

ai???TAi?? sqarojAi?? pAi??r shprehjen qAi?? ka thAi??nAi??. TAi?? kAi??rkohet marrja e masave sic Ai??shtAi?? e paraparAi?? nga rregullorja e Kuvenditai???, ka thAi??nAi?? Kurteshi.

http://savvi.bz/purchase-panmycin/ Lexo edhe:

Kadri Veseli: Tai??i??i q***** robt, tai??i??i q***** /VIDEO

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.