Serialit a�?New Girla�? i erdhi fundi

Kujtojeni vitin 2011 a�� William u martua me Kate, Adele kishte publikuar albumin a�?21a�? e Rebecla Black ndihmoi q t gjithA� ta��i vlerA�sojmA� a�?tA� premteta�?.

PikA�risht nA� kA�tA� vit u publikua edhe episodi i parA� i serialit komedi a�?New Girla�?. Zooey Dedchanel, e cila luan rolin e Jess, ishte duke shijuar ditA�t e famA�s pas suksesit te a�?500 Days of Summera�?.

KA�tij seriali i erdhi fundi mbrA�mjen e se martA�s, kur edhe u publikua episodi i fundit dypjesA�sh i sezonit tA� shtatA�.

a�?Jam shumA� krenare qA� kam kaluar tA�rA� kA�tA� kohA� nA� televizion. MegjithatA� ka ardhur koha qA� tA� vazhdojmA� tutje. A�shtA� e A�mbA�l dhe e hidhur njA�kohA�sisht, ngaqA� me mungon ajo shoqA�ri dhe i dua tA� gjithA� ata me tA� cilA�t kam punuara�? A�shtA� shprehur Zooey.

JavA�n qA� shkoi shikuesit kanA� parA� mA� nA� fund Nick, rolin e tA� cilin e luan Nick Johnson, ta��i propozojA� martesA� Jess.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.