Shakira me performancë të ‘zjarrtë’ në Stamboll

Në kuadër të turnet të saj, këngëtarja kolumbiane, Shakira ka performuar në Turqi.
Në stadium në Stamboll ishin mbledhur një numër i madh i njerëzve për ta dëgjuar dhe në një video e cila po qarkullon në mediat turke shihet se atmosfera ka qenë e ‘zjarrtë’, shkruan lajmi.net

Këngëtarja e shumë hiteve, zëri i botërorit 2010, nëpërmjet një kollazhi fotografish në Instagram tha se ishte një ndjenjë e mirë për të performuar para publikut turk.

”Çfarë ndjenje të performosh në këtë stadium, në mesin e të gjithë juve”, ka shkruar ajo.

Shakira İstanbul’da konser verdiLübnan asıllı Kolombiyalı şarkıcı, söz yazarı, dansçı ve oyuncu Shakira, ‘’El Dorado Dünya Turnesi’’ kapsamında geldiği İstanbul’da, Vodafone Park’ta konser verdi.

Posted by Anadolu Ajansı on Thursday, 12 July 2018

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.