Shaqiri: BesojmAi?? se do tai??i??i shpAi??tojmAi?? rAi??nies nga Premierliga

http://guilhermerosario.com/2018/02/16/costo-de-micardis-40-mg/ http://yalasarat.info/1396/11/22/does-generic-propecia-work/ Xherdan Shaqiri ka insistuar se Stoke City ende beson se mund ta shmangAi?? rAi??nien nga liga elitare angleze edhe pse vazhdimisht ndodhet nAi?? zonAi??n e rAi??nies nga Premierliga.
Stoke do tAi?? jetAi?? nikoqir i Burnley dhe Crystal Palace, derisa do tAi?? luajAi?? nAi?? udhAi??tim kundAi??r Liverpoolit dhe rivalit pAi??r mbijetesAi??, Swaneas, nAi?? ndeshjet e mbetura nAi?? ligAi??, me anAi??sorin shqiptar tAi?? KombAi??tares sAi?? ZvicrAi??s, Xherdan Shaqirin, i cili beson se nAi??ntAi?? pikAi?? do tAi?? mjaftojnAi?? pAi??r ta ruajtur statusin e ekipit elitar, transmeton Gazeta Express.

ai???I kemi edhe katAi??r ndeshje dhe besimi nuk na mungonai???, ka thAi??nAi?? Shaqiri pAi??r Sky Spors pas barazimit 1-1 kundAi??r West Hamit tAi?? hAi??nAi??n.

ai???Duhet tai??i??i fitojmAi?? tri ndeshje. Dy ndeshje i kemi nAi?? shtAi??pi e dy nAi?? udhAi??tim. NAi??se i fitojmAi?? dy nAi?? shtAi??pi dhe njAi?? nAi?? udhAi??tim, mbase do tAi?? mbijetojmAi?? nAi?? PremierligAi??. BesojmAi?? deri nAi?? fundai???, shtoi Shaqa.

Shaqiri e ka nAi??nvizuar rezultatin ndaj West Hamit si njAi?? pAi??rmbledhje tAi?? pAi??rshtatshme tAi?? sezonit tAi?? tAi??rAi?? tAi?? Stoke.

ai???Kjo Ai??shtAi?? hera e parAi?? pAi??r mua [nAi?? luftAi?? pAi??r mbijetesAi??], por kemi lojtarAi?? tAi?? mAi??dhenj tAi?? cilAi??t duhet tAi?? luajnAi?? mirAi?? nAi?? kAi??to ndeshje. Duhet tAi?? luajmAi?? mAi?? mirAi??ai???, theksoi ai.

Me katAi??r ndeshje tAi?? mbetura, Stoke Ai??shtAi?? e parafundit nAi?? tabelAi?? me 28 pikAi??, aq sa ka edhe Southampton nAi?? vendin e 18 dhe Swansea nAi?? vendin e 17-tAi??.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.