Stinën e nxehtë të verës po e shijon në maksimum vetëm Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski e reklamon vetë linjën e saj të kostumeve të plazhit.

Me format e saj fantastike, modelja dhe aktorja di si të tërheqë më së miri klientelën.

Së fundmi, 27-vjeçarja është shfaqur me poza provokuese, e veshur me bikini seksi.

📹

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.