Sulm me armA� nA� Teksas, 5 tA� vdekur e njA� i lA�nduar brenda shtA�pisA� (Foto)

 

PesA� persona kanA� vdekur si pasojA� e njA� vrasje qA� ka ndodhur nA� njA� shtA�pi nA� qytetin rural nA� veri tA� Fort Worth, nA� Teksas.

5 viktimat janA� gjetur tA� vdekur nA� vendin e ngjarjes, ndA�rsa njA� grua A�shtA� transportuar nA� Spitalin e Denton-it, transmeton Indeksonline. Gjendja e saj akoma nuk dihet.

SherifA�t e policisA� sA� Denton-it ende nuk kanA� publikuar detaje rreth personit qA� dyshohet se ka kryer veprA�n.

Mediat lokale raportojnA� se nA� mesin e viktimave mund tA� ketA� pasur edhe fA�mijA�, transmeton Indeksonline.

Dy qenA� janA� larguar nga shtA�pia dhe janA� lA�nA� nA�n pA�rkujdesje tA� njA� fqinji.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.