Tayna e përshkruan me pak fjalë Elvana Gjatën

Pyetjeve të shumta të cilat ia kanë bërë fansat në Instagram, Tayna u është përgjigjur një nga një

Dikush prej tyre e pyeti se çka mendon për këngëtaren Elvana Gjata dhe rep-artistja e përshkruajti këngëtaren shqiptare me pak fjalë.

“Një herë në 10 vjet del ni asi lloj artiste”, tha plotë modesti Tayna e cila poashtu u përgjigj shumë pyetjeve në raport me suksesin e saj në muzikë.

E pyetur se kush e shtyri të merret me rep, ajo tha se gjithmonë ka dëgjuar këtë zhanër dhe ka shkruar tekste për qef.

Ndryshe sa i përket Elvanës, janë të shumta artistet të cilat e marrin si shembullin më të mirë.

Kujtojmë se kënga e saj ‘Mike’ në duet me John Shahun dhe Ledri Vulën u klikua më shumë se 6 milion herë në Youtube.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.