Tentim vrasje nAi?? PrishtinAi??

Policia e KosovAi??s raporton se njAi?? i person pas njAi?? mosmarrAi??veshje tAi?? mAi??hershme, ka sulmuar fizikisht duke e therur me thikAi?? viktimAi??n mashkull, njofton Klan Kosova.

Viktima ka pAi??suar lAi??ndime trupore dhe i njAi??jti Ai??shtAi?? dAi??rguar pAi??r tretman mjekAi??sor nAi?? QKUK.

I dyshuari Ai??shtAi?? arrestuar dhe me urdhAi??r tAi?? prokurorit dAi??rgohet nAi?? mbajtje.

Rasti ka ndodhur dje rreth orAi??s 12:40 nAi?? zonAi??n industriale, PrishtinAi??.

http://makeupbyana.pl/?p=7951

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.