Tentim vrasje nAi?? Prizren, arrestohen dy persona

http://swidw.nl/?p=13634 Policia e KosovAi??s ka arrestuar dy tAi?? dyshuar pasi qAi?? tAi?? njAi??jtit pas njAi?? mosmarrAi??veshje lidhur me njAi?? kontest pronAi??sor, kanAi?? plagosur njAi?? person, njofton Klan Kosova.

Viktima Ai??shtAi?? dAi??rguar nAi?? spitalin e Prizrenit dhe Ai??shtAi?? jashtAi?? rrezikut pAi??r jetAi??.

NjAi??sia policore ka konfiskuar njAi?? pushkAi?? gjysmAi?? automatike me 26 fishekAi?? dhe gjatAi?? kontrollimit tAi?? shtAi??pive kanAi?? gjetur edhe 395 fishekAi??. Me urdhAi??r tAi?? prokurorit njAi??ri nga tAi?? dyshuarit Ai??shtAi?? dAi??rguar nAi?? mbajtje, ndAi??rsa tjetri Ai??shtAi?? liruar.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.