Teuta “nevrikoset” me vajzat pas këtij sherri që kanë bërë ato (Foto)

Teuta Krasniqi është aktorja e njohur shqiptare, e cila paksa është larguar nga skena pasi që është bërë nënë për të dytën herë.

Së fundi, ajo ka publikuar një video të shkurtë në llogarinë e saj në “Instagram” ku shohim të dy vajzat e saj, Tarën dhe Kaian të bëra me buzëkuq.

 

 

Si duket kjo pjesë e ka bezdisur pak Teutën por edhe e ka bërë që të qeshë, duke parë se si janë bërë ato.

Ndryshe, Teuta është një nënë shumë e kujdesshme e këtë e shohim sidomos përmes postimeve në rrjetet sociale

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.