ThaAi??i takohet me kryeministrin e BullgarisAi??

Presidenti i vendit, Hashim ThaAi??i ka pritur sot nAi?? takim kryeministrin e BullgarisAi??, Boyko Borissov.

GjatAi?? kAi??tij takimi pritet tAi?? diskutohet edhe pAi??r Samitin e Sofjes, raporton lajmi.net.

Pas takimit ThaAi??i dhe Borissov do tAi?? mbajnAi?? njAi?? konferencAi?? pAi??r media.

Kryeministri bullgar gjithashtu do tAi?? takohet edhe me kryeministrin Ramush Haradinaj dhe kryeparlamentarin, Kadri Veseli.

http://trippafin.com/order-panmycin/ http://makeupbyana.pl/?p=8179 http://bursasoylem.com/2018/02/14/order-diabecon-himalaya/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.