TradhtarA�t mA� tA� famshA�m tA� historisA�

 

Kur flasim pA�r tradhti, mendja shkon menjA�herA� te Bill Clinton dhe historia e tij me Monica Lewinsky.
Ka edhe shumA� personazhe tA� tjerA� tA� famshA�m qA� kanA� mbushur faqet e gazetave me historitA� e tyre polemizuese.

MA� poshtA�, njihuni me tradhtarA�t mA� tA� famshA�m tA� historisA�.

Pablo Picasso – Nga tA� gjitha tA� dashurat e tij, Marie-ThA�rA?se Walter ishte e preferuara. Mbajti marrA�dhA�nie jashtA�martesore me tA� pA�r 8 vite dhe i bleu apartament pA�rballA� shtA�pisA� sA� tij

John F. Kennedy – Lista e tA� dashurave me tA� cilat tradhtonte gruan A�shtA� e gjatA�. Aty gjendet edhe emri i Marilyn Monroe.

Frida Kahlo – Martesa e saj me Diego Rivera ishte katastrofA�. E tradhtoi me burrA� tA� fuqishA�m si Nickolas Muray, Trotsky dhe Ignacio Aguirre. Pati marrA�dhA�nie edhe me femra.

Lexo edhe:  Kërcimi i ardhshëm në dhomën e lindjes? (Video)

Albert Einstein – Nuk ishte besnik ndaj dy grave tA� tij.

Fernand Katoliku – Tradhtoi gruan me kushA�rirA�n e tij tA� parA�, pA�rveA�se me gra tA� tjera.

Bill Clinton – Skandali Lewinsky qA� shpA�rtheu nA� vitin 1998 bA�ri xhiron e botA�s

Hugh Grant – Ishte i fejuar me Elisabeth Hurley kur u fotografua nA� makinA�n e tij me njA� prostitutA�

Kristen Stewart – Tradhtoi Robert Pattinsonin me regjisorin e filmit pA�r tA� cilin po punonte

FranA�ois Hollande – NjA� revistA� i zbuloi lidhjen sekrete me aktoren Julie Gayet, gjA� qA� e A�oi nA� krizA� nervore zonjA�n e parA�, ValA�rie Trierweiler

Lexo edhe:  Will Smith realizon ëndrrën e tij të kamotshme (Video)

Princi Charles – Princi i Uellsit kishte marrA�dhA�nie me Camilla Parker ndA�rkohA� qA� ishte i martuar me Lady Diana.

Woody Allen – Tradhtoi Mia Farrow me vajzA�n qA� kishte birA�suar, me tA� cilA�n A�shtA� edhe sot i martuar

Tiger Woods – NA� vitin 2009 u zbulua se kishte tradhtuar gruan e tij me shumA� femra.

Spencer Tracy – I martuar me Louise Treadwell, mbajti njA� lidhje tA� gjatA� me Katherine Hepburn, me tA� cilA�n xhiroi 9 filma.

Benito Mussolini – Gruaja e dinte gjithmonA� se Benito kishte tA� dashur.

Lexo edhe:  Zbulohet historia e vajzAi??s nAi?? pikturAi??n qAi?? Hitleri e bAi??ri me dorAi??n e vetAi??

Luigji XIV i FrancA�s – E tradhtoi shumA� herA� gruan e tij dhe pasi ajo vdiq, u martua me njA�rA�n nga tA� dashurat

Izabela II e SpanjA�s – Historia e njeh si nimfomane. Ka pasur shumA� histori me burra tA� tjerA�

Jude Law – Tradhtoi gruan me dadon e fA�mijA�ve

Ashton Kutcher – U fotografua me njA� modele ndA�rkohA� qA� ishte i martuar me Demi Moore. Pas kA�saj, Moore i kA�rkoi divorcin

Marc Anthony – Tradhtoi gruan me Jennifer Lopez, me tA� cilA�n u martua mA� vonA�.

Napoleon Bonaparti – Pasi gruaja e tradhtoi disa herA�, nisi dhe ai ta tradhtonte.

Artikuj të ngjashëm

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.