Turqit heqin flamurin grek nga ishulli, rriten tensionet

http://thetreasurycopenhagen.com/cheap-lady-era-reviews/

Forcat detare turke kanAi?? ndAi??rhyrAi?? nAi?? njAi?? ishull shkAi??mbor tAi?? diskutueshAi??m mes tyre dhe GreqisAi?? pAi??r tAi?? ulur prej andej njAi?? flamur grek.

Lajmi Ai??shtAi?? nAi?? tAi?? gjitha mediat greke, tAi?? cilat i referohen njAi?? deklarate tAi?? kryeministrit turk Binali Yildirim, i cili tha se gjatAi?? ditAi??s sAi?? sotme trupat turke kishin zbritur nAi?? ishull duke hequr prej aty flamurin grek

“NAi?? njAi?? ishull shkAi??mbor, ishte vendosur flamuri grek. Forcat tona ndAi??rynAi?? dhe bAi??nAi?? atAi?? qAi?? duhej bAi??rAi?? duke e hequr flamurin grek prej aty. FtojmAi?? GreqinAi?? tAi?? sillet si njAi?? komshi i mirAi??”., u shpreh Yildirim, ndAi??rsa deklarata Ai??shtAi?? shpAi??rndarAi?? menjAi??herAi?? nAi?? tAi?? gjitha mediat e rajonit pAi??r shkak tAi?? klimAi??s sAi?? tensionuar mes dy shteteve.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.