ai???UnAi?? pAi?? tyai??? kAi??nga mAi?? e re nga Enis Bytyqi

http://remontkorolyov.ru/buy-probalans/

AnAi??tari i labelit “On Records”, Enis Bytyqi Ai??shtAi?? emAi??r shumAi?? i dashur pAi??r publikun.

Enisi kAi??to ditAi?? vjen me projekt tAi?? ri, kAi??tAi?? gjAi?? e ka bAi??rAi?? tAi?? ditur pAi??rmes rrjeteve sociale, shkruan lajmi.net.

ai???UnAi?? pAi??r tyai??? mban titullin kAi??nga e re nga kAi??ngAi??tari, e cila vjen e vizuelizuar edhe me videoklip, ndAi??rsa trajleri i kAi??ngAi??sAi??Ai??shtAi?? publikuar nAi?? Instagramin e Enisit.

Gjithashtu, ai ka bAi??rAi?? tAi?? ditur edhe bashkAi??punAi??torAi??t e tij nAi?? kAi??tAi?? klip, e qAi?? janAi?? Irkenc Hyka dhe Petro Xhori.

KujtojmAi?? qAi?? ai???Sikur ajoai???Ai??Ai??shtAi?? kAi??nga e fundit nga Enisi, e lansuar gjatAi?? dhjetorit tAi?? vitit tAi?? kaluar.

http://spravzhnja.in.ua/can-you-purchase-nasonex-over-the-counter

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.