“Veni 1” publikohet nga Fero

 

Sapo ka publikuar këngën e re.

Reperi nga Gjilani, Fero ka lansuar projektin e ri “Veni 1”, që në disa sekuenca e ka sjell në bardh e zi.

Kënga është realizuar nën përkujdesjen e studios “On Records” dhe producentëve ZappnChriss.

Pritet që edhe kjo këngë e tij, të shndërrohet në një hit veror siç është rasti me projektet paraprake të tij.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.